KONST / Litografier / Färglitografier 16405365
nr 1640 5365
Bo Cronqvist
(f. 1948), Sverige
Färglitografier, 3 st, Marina. Signerade, färglitografi, yttermått inklusive ram: 30x24 - 32x26 cm
Bo Cronqvist, svensk målare och grafiker född i Lund 1948.
Utrop:
500 kr
måndag 2 september 2024
kl 18:48:55